Доска объявлений Бесплатка БердянскСубсидія для мешканців будинків без приладів обліку теплової енергії значно зменшена

29.11.2021, 22:48    просмотров: 882

Неприємна новина. Як повідомляє управління праці та соціального захисту населення , цієї зими значно зменшився  розмір субсидії для мешканців будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії

 

З листопада 2021 року в місті надається послуга з постачання теплової енергії (раніше централізоване опалення) та затверджено тариф та норму споживання на теплову енергію в Гкал на 1 кв.метр.

У зв’язку з цим при призначенні житлових субсидій для будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії тепер застосовуються регіональні коригуючі коефіцієнти, що встановлені постановою КМУ від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”. А саме, коригуючий коефіцієнт для розрахунку розміру витрат теплової енергії в Запорізькій області для 1-4-поверхових будівель встановлено в розмірі 0,566, а для будівель на 5 і більше поверхів — 0,381.

В результаті застосування цих коефіцієнтів розмір житлової субсидії для мешканців будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії у цьому опалювальному сезоні значно зменшиться порівняно з минулим сезоном.

В минулому сезоні розрахунок субсидій проводився виходячи з розміру витрат на оплату централізованого опалення, визначеного по тарифу 48,25 грн. за 1 кв.метр. В цьому сезоні призначення субсидій проведено виходячи з розміру витрат теплової енергії, визначеного по розрахованому тарифу 29,28 грн. за 1 кв.метр для 1-4-поверхових будівель, для будівель на 5 і більше поверхів — 19,71 грн. за 1 кв.метр.

Більш детальну інформацію щодо житлової субсидії можна отримати за телефоном “гарячої лінії” 4 70 37 або за телефоном мобільного зв'язку (066) 594 94 60.

 


Партнерские новости:

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.