Доска объявлений Бесплатка БердянскПохід в кіно для осіб з інвалідністю – бердянська «Батьківщина» організувала соціальну акцію

14.01.2022, 19:17    просмотров: 764

Підопічні обласного центру комплексної реабілітації інвалідів отримають змогу відвідати один з бердянських кінозалів. Депутати фракції «Батьківщина» Бердянської районної ради перерахують свої «ковідні» тисячі на рахунок кінотеатру. 

 

Керівник Обласного центру реабілітації осіб з інвалідністю Дмитро Пейчев підкреслив, що додаткові соціальні акції для підопічних центру підвищують ефективність комплексної терапії, яку отримують особи з інвалідністю під час перебування в Бердянську. Більшість з них – представники різних населених пунктів Запорізької області. 

Фракція «Батьківщина» в Бердянській районні раді нараховує 5 чоловік – Григорій Патей, Євген Гнибіда, Вікторія Гришай, Анатолій Чернов та Анна Мамич. Разом з колегами свою «ковідну тисячу» передасть і депутат Запорізької обласної ради Катерина Гогунська. Підтримав соціальну ініціативу місцевих партійців і екс-депутат Запорізької обласної ради Микола Ільїн, який також долучився до оригінальної ідеї використання «ковідної тисячі» та ректор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов. Тож загальна сума на реалізацію соціальної ініціативи складе 8 тисяч гривень. На ці кошти понад 40 вихованців центру разом з супроводжуючими зможуть декілька разів відвідати різні сеанси. Крім того, частину суми буде направлено на придбання літератури для комунальної установи Запорізької обласної ради.

Своїм рішенням політики не тільки вирішили підтримати осіб з інвалідністю та урізноманітнити їх реабілітацію в Бердянську, а й продемонструвати доцільність проведення вакцинації. 100% депутатів фракції пройшли повний курс і своїм прикладом закликають інших громадян, які ще сумніваються в доцільності щеплень, захистити себе, своїх рідних та близьких від небезпечної хвороби. 

 


Партнерские новости:

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.