Стартові набори майстра з ламінування вій: які товари мають входити в бокс

22.06.2022, 22:57    просмотров: 3251

Сьогодні кожний майстер-бровіст та ламімейкер рано чи пізно стикається з гострою потребою в придбанні витратних матеріалів для виконання процедури ламінування вій. Якщо спеціаліст вже тривалий час пропонує таку послугу, він може закуповувати вироби по мірі їх закінчення поштучно або оптовим замовленням.

Проте майстри-новачки, які тільки починають розвиватися в даному направленні, повинні придбати стартовий набір. Велика кількість відомих брендів пропонують власні набори, як наприклад, My Lamination. Які компоненти повинні бути в кожного майстра? Чи можуть спеціалісти beauty-галузі самостійно зібрати власний набір? Зупинимося на цих питаннях детальніше.

 

Стартові набори для майстрів-початківців

Для виконання косметологічних процедур у спеціаліста має бути безліч аксесуарів та компонентів високої якості, що дозволяють правильно та безпечно ламінувати вії. У більшості випадків обирати кожний матеріал окремо дуже незручно та проблематично. Майстри-новачки можуть забути про якийсь аксесуар і тому згодом в процесі роботи зіткнуться з суттєвими складнощами.

Для початківців ламімейкерів, бровістів рекомендується придбання готових професійних наборів, в яких підібрано все необхідне для виконання процедури на високому рівні. Як правило, більшість магазинів пропонують великий вибір кейсів з різним наповненням. Повні набори включають наступні позиції:

 • комплекти для процедури ламінування;
 • силіконові валики;
 • клей;
 • аплікатори-помічники;
 • фарби;
 • спеціальний окислювач для фарбування волосків;
 • препарат для знежирення;
 • ємність для змішування фарбуючої речовини;
 • інструкція щодо застосування складів.

Крім того, готові професійні набори можуть бути доповнені різними одноразовими витратними матеріалами, наприклад, мікробрашами, стрічками для вій, спеціальними патчами під очі.

 

Яким брендам краще довіряти?

У більшості випадків майстри-бровісти намагаються не використовувати продукцію тільки одного виробника, а знайомитися з різними брендами. Дуже часто перед спеціалістами постає питання, яким компаніям можна довіритися, адже від цього залежить їх репутація.

Як правило, професіонали beauty-галузі надають перевагу наступним торговим маркам:

 1. Inlei.
 2. Kodi.
 3. Lash Secret.
 4. My Lamination.
 5. Thuya.
 6. Sexy Lamination.

Саме ці бренди пропонують великий вибір препаратів та витратних матеріалів, які допомагають на професійному рівні виконувати косметологічні процедури, підтримувати чарівність та молодість клієнтів.

 
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.