Доска объявлений Бесплатка БердянскЗвернення підприємців Бердянська до голови Державної фіскальної служби України

2.10.2014, 11:25    просмотров: 2016

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Голові Державної фіскальної служби України І. О. Білоусу

Шановний Ігоре Олеговичу!

Звернення підприємців Бердянська до голови  Державної фіскальної служби України

Представниками  трудових  колективів підприємств, агрофірм, приватними підпри-ємцями м. Бердянська та Бердянського району було направлено Звернення до Прем‘єр-міністра України А. П. Яценюка, Голови Запорізької ОДА В. О. Баранова, Голови люстра-ційного комітету Є. В. Соболева   з проханням сприяти у  вирішенні проблеми, пов‘язаної з незаконною діяльністю колишнього керівника Бердянської об‘єднаної державної подат-кової інспекції Горбатюк А. В.   

Також до вирішення  зазначеної проблеми долучилась Асоціація підприємств

«УкрАгроМаш», яка зі свого боку звернулась до Президента України П. О. Порошенка, Прем‘єр-міністра України А. П. Яценюка, Голови Державної фіскальної служби І. О. Бі-лоуса, до Голови Ради ФРУ Д. В. Фірташа щодо сприяння розв‘язанню складної ситуації, що склалася у місті Бердянськ та  Бердянському  районі.

Звернутися до керівництва країни  та до Вас, нас змусили  неправомірні дії коли-шнього начальника БОДПІ Горбатюк А. В. та створена нею деструктивна атмосфера.

Відповідно колективного  звернення, Управлінням внутрішньої безпеки Головного  Управління Міндоходів у Запорізькій області було повідомлено   про  проведення службо-вої перевірки  щодо неправомірних дій   з боку колишнього  начальника  БОДПІ  Горбатюк А. В. та її співробітників. 

Але станом на 29 вересня 2014 р. будь-якої відповіді  щодо результатів проведеної  перевірки  до заявників   не надходило.

В той же час на офіційному сайті Державної фіскальної служби України розміщена інформація про призначення колишнього  начальника   БОДПІ  Горбатюк А.В.  на  посаду першого заступника  начальника ДПІ у Комунарському районі  м. Запоріжжя.

Відсутність  належного  реагування з боку відповідальних осіб фіскальної служ-би в Запорізькій області  на колективне Звернення, зневажливе ставлення до тих, хто своєю наполегливою працею  наповнює бюджет України,  невпинно веде до соціального вибуху. Подібна  поведінка з боку запорізького керівництва інспекції та внутрішньої без-пеки   може бути  обумовлена  тільки  особистою зацікавленістю та  корумпованим  зв’язками.

І вже зараз  до Оргкомітету з підготовки мітингу  «Податкова без корупції» надхо-дять пропозиції щодо проведення разом з запорізькою громадою спільного мітингу біля Головного управління Міндоходів у Запорізькій області з метою виконання вимог заявни-ків щодо  усунення від виконання службових обов‘язків нечистих на руку  працівників фіскальної держслужби.

Переконані, що  Ваше  втручання  надасть можливість зняти  напругу і заспокоїти   ба-гато чисельних платників податків Бердянська та бердянського району. 

                  

Від Оргкомітету з підготовки мітингу  «Податкова без корупції»,  та  директорів підпри-ємств,  підприємців,  керівників агрофірм  - підписантів  Звернення,  лист підписав  Іванов В.А

 

30 вересня  2014 року


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Комментарии  

 
#1 Guest 02.10.2014 23:01
Комментарий был удален администратором
 
 
+3 #2 bujhm@mail.ru 02.10.2014 23:04
ПОДДЕРЖИВАЮ!!!!!!
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.