Доска объявлений Бесплатка БердянскНацгвардия просит волонтеров и бердянцев не приезжать на войсковые объекты без разрешения

7.04.2015, 10:56    просмотров: 1938

Звернення командира угруповання "Полісся" в/ч 3022 Національної гвардії України підполковника Волинця В.М. 

3 30 березня 2015 року особовий склад угруповання "Полісся" військової частини 3022 Національної гвардії України несе службу (чергування і патрулювання) зі зброєю на блок-постах по охороні і обороні навколо міста Бердянська. Військовослужбовці не раз виконували бойові завдання в зоні Антитерористичної операції, мають бойовий досвід, з честю виконували завдання із забезпечення державної безпеки та оборони, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охороняли громадський порядок.

 Від командування військової частини і особового складу дякую за допомогу в організації матеріально-технічного і побутового забезпечення військових під час несення служби. Перш за все дякую керівництву виконкому Бердянської міської ради і керівництву Бердянської районної державної адміністрації. 

Окрема подяка волонтерам міста Бердянська і району за благодійницьку діяльність в допомозі особовому складу Національній гвардії України та нашому угрупованню "Полісся". 

Прошу також для організації пропускного режиму бажаючих приїхати працівників міських засобів масової інформації, волонтерів до місць дислокації особового складу, - звертатися до секретаря Ради Оборони міста Бердянська Телешка Юрія Валентиновича (конт. тел. у виконкомі: 3-44-41 і 3-56-31) у робочий час, який знає як мене знайти. Прошу без мого дозволу на військові об'єкти - блок-пости та фортифікаційні споруди не приїжджати та не тратити марно свій час. 

Попереду святкові заходи з нагоди Пасхи (Великодня) і 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі. Маю тверду надію, що спільно з керівництвом районної державної влади і місцевого самоврядування особовий склад ввіреної мені військової частини спільно з іншими силовими структурами, Бердянською самообороною забезпечить охорону на блок-постах, громадський порядок, недопущення провокацій і терористичних актів. 

Дякую за увагу. 

 

Командир угруповання "Полісся" 
вч 3022 Національної гвардії України, 
підполковник В.М. Волинець 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.