Бердянців навчали англійської за допомоги гри зарубіжні волонтери

17.06.2017, 16:58    просмотров: 404

До України приїхали дві сотні зарубіжних волонтерів, аби викладати англійську мову в мовних таборах для дітей з усієї країни.

 

У понеділок до гімназії «Сузір’я» завітав волонтер Нестор Петрів (Nestor Petriw). Нестор — канадієць українського походження, вже вдруге бере участь у GoCamp. Він вважає що «Дітям важливо знати, що ми їх не будемо вчити. Ми їх заохочуємо до спілкування англійською мовою під час активних занять, і розмовляємо з ними виключно англійською. Вони інколи просять щось поясни українською, але під час такого спілкування в мозку робляться мовні вузли — якщо дитина намагається розв’язати якесь питання мовою, яку вони вивчає. І якщо перейти назад на мову, якою дитина говорить вільно, ці вузли можна знищити».

А у середу в ЦДЮТ відбувся фестиваль “Літні мовні табори -2017”, де були присутні волонтери з Канади та Великої Британії.

Проект GoCamp стартував в Україні з 29 травня, і проходитиме у школах по всій країні — у обласних центрах, у Києві, у маленьких містечках і селах. Підготовка до самого проекту велася ще з минулої осені. Відбирали волонтерів та одночасно запустили конкурс для шкіл. Школи подавали свої заявки для участі у цьому проекті. Було отримано 888 заявок від шкіл і відібрали майже 600. У Бердянську було відкрито 19 мовних таборів,5 навчальних закладів нашого міста долучилися до проекту GoCamp. Для того, щоб потрапити на проект, кожна школа мала зробити креативне завдання і запросити іноземного волонтера до себе. В основному це були відео. Наприклад, відеозвернення чи пісня.

Організацією табору займаюлися самі школи та заклади, єдина порада — щоб діти були від 10 до 15 років. Тоді вони краще можуть сприймати мову і ефективність табору буде більш значною.

 Читайте также:Партнерские новости:

Loading...

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.