Газета «Город» - для всех и обо всем!
Бердянск
Что искать:
Где искать: в текущем номере в архиве


Прогноз погоды


Объявления на сайтеВалюты
Счетчик

    
Творчий пошук майбутнього

Забезпечення європейської якості мистецької освіти залежить від ефективності існуючої системи професійної підготовки студентів й, зокрема, її практико-орієнтованої складової.


Победитель первого тура олимпиады Юлия Лесик
З цією метою, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України про проведення студентських олімпіад у вищих навчальних закладах, на базі кафедри музичного виховання Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету нещодавно проводився І етап олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» під назвою «Вчитель музики – творча особистість».

Мета олімпіади – відбір і підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток та реалізація здібностей студентів, пошук і розповсюдження нових педагогічних технологій.

До участі запрошувалися студенти IV–V курсів спеціальності «Музичне мистецтво».

До складу журі входили провідні викладачі кафедри музичного виховання: к. пед. наук, доцент Омельченко А.І., ст. викладач Ткачова Н.П., ст. викладач Сергієнко С.М. та голова методичного об’єднання загальноосвітніх шкіл міста Дамаскіна О.А.

І етап олімпіади проводився в ІІ тури.

Перший тур – професійна діяльність вчителя під час проведення уроку музики. Завдання туру – самостійна підготовка фрагменту уроку музики в загальноосвітній школі. Метою туру було виявлення здатності учасників олімпіади до творчої розробки музично-літературної композиції.
Другий тур – виконавська діяльність майбутнього вчителя музики. Завдання туру – виконання пісні шкільного репертуару без супроводу або під власний акомпанемент та виконання самостійно вивченого інструментального музичного твору.

Олімпіада виявила здібних студентів, майбутніх педагогів, здатних до самовдосконалення і підвищення рівня майстерності сучасного вчителя музики.

Високі знання з методики музичного виховання, педагогічний такт і майстерність у виконанні всіх видів діяльності, артистичність, комунікабельність, ерудицію показала студентка 4-го курсу Лесик Ю.

Студенти, які показали знання з конкретних актуальних проблем музичного виховання учнів на сучасному етапі, їх виховне значення, але не повністю розкрили сучасні методи роботи, а виконання творів шкільного репертуару мало б бути кращим – це студенти 4-го курсу Проценко Є., Логвінова І.

А з 20 лютого цього року студенти 4–5 курсів спеціальності «Музичне мистецтво» приступили до самостійної педагогічної діяльності в загальноосвітніх школах міста та району.
У процесі педагогічної практики не тільки відбувається перевірка теоретичної та практичної підготовки студентів до самостійної роботи, але й створюються можливості для збагачення творчого потенціалу особистості майбутнього вчителя музики. Хай вам щастить у вашому творчому майбутньому!
автор: Ст. викладач кафедри музичного виховання Ткачова Н.П. (БДПУ)

 Добавить комментарий

* Заполните все пункты

Ваше имя:

Комментарий к статье:
Остальные материалы рубрики ""

· Режиссер народного театра

· В Бердянске появился Центр национально-патриотического воспитания

Лицо номера
№250


Рубрика ""

· Режиссер народного театра

· В Бердянске появился Центр национально-патриотического воспитания