Газета «Город» - для всех и обо всем!
Бердянск
Что искать:
Где искать: в текущем номере в архиве


Прогноз погоды


Объявления на сайтеВалюты
Счетчик

    
В водном канале по ул. Рудневой обнаружен труп 14-летней девочки со следами насилия

Настоящая трагедия произошла в микрорайоне Колония. Вечером понедельника, 17 декабря, в замерзшем водопонижающем канале прохожие заметили труп девочки. На место происшествия прибыли сотрудники милиции и представители МЧС. Последние и извлекли тело изо льда. У несчастной были явные следы насилия.Обстоятельства произошедшего и причина смерти выясняют следствие и судебно-медицинская экспертиза. Как стало известно, розыск 14-летней жительницы Бердянска сотрудники милиции начали еще в понедельник утром. Известно, что ночью девочка находилась в ночном клубе «Кристалл», а потом, будто бы, на такси уехала домой.

По каким причинам дальнейший путь закончился так ужасно – сейчас выясняют правоохранительные органы.

Офіційно

16.12.2012 року до чергової частини Бердянського міського відділу ГУМВС України в Запорізькій області звернулася жителька міста – мати неповнолітньої Лисенко Анастасії Юріївни, 1998 р.н., з повідомленням, що її донька 15.12.12 року приблизно о 22 годині 30 хвилин пішла з дому і на той час її місцезнаходження не було відоме. Дане повідомлення тоді ж було внесене до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, а сама неповнолітня оголошена у розшук, у т.ч. з залученням засобів масової інформації. Як було встановлено в ході оперативних заходів, останнє відоме місцезнаходження зниклої – це нічний клуб «Кристал», приблизно о 3-й годині ночі з 15 на 16 грудня.

17.12.2012 року в результаті прочісування місцевості, в районі мешкання зниклої – перехрестя вулиць Мічуріна/Руднєвої – співробітниками міліції був виявлений її труп. Проведеною судово-медичною експертизою встановлена наявність тілесних ушкоджень.

Співробітники Бердянського міського відділу звертаються до громадськості міста: якщо хтось має інформацію, яка могла б допомогти в встановленні обставин загибелі потерпілої, відновити хронологію її спілкування і пересування в зазначений період, прохання звертатися до чергової частини Бердянського міського відділу за адресою: вул. Рози Люксембург, 5, безкоштовний цілодобовий телефон 102. Будемо вдячні за будь-яку інформацію. Конфіденційність гарантуємо.

Служба по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області

 Добавить комментарий

* Заполните все пункты

Ваше имя:

Комментарий к статье:
Остальные материалы рубрики ""

· Доигрался с «пневматом»

· 50-летний мужчина выпал с 9-го этажа

· Новый закон о курении вступил в силу

· Очередное происшествие с электронными деньгами

· Неудачно заправился

· Кража в мебельном салоне

· Спасла бдительность соседей

Лицо номера
№293


Рубрика ""

· Доигрался с «пневматом»

· 50-летний мужчина выпал с 9-го этажа

· Новый закон о курении вступил в силу

· Очередное происшествие с электронными деньгами

· Неудачно заправился

· Кража в мебельном салоне

· Спасла бдительность соседей