Газета «Город» - для всех и обо всем!
Бердянск
Что искать:
Где искать: в текущем номере в архиве


Прогноз погоды


Объявления на сайтеВалюты
Счетчик

    
Шановні мешканці міста та району!

Згідно прогнозу метеослужб вже з четверга на п’ятницю очікується різке погіршення погодних умов з посиленням вітру, дощу з мокрим снігом та ожеледицею, пониження температури повітря. Тож не будьте байдужими до власного життя та безпеки оточуючих.

Прохання до автомобілістів без великої потреби не виїжджати на дорогу, якомога швидше замінити літню гуму на зимову і лише з добрим протектором, бо якщо гума і зимова, а протектор зношений, то не слід чекати ефективної роботи від такої гуми.

Вирушаючи на автомобілі в дорогу, не забудьте ще раз перевірити його технічний стан, особливо роботу гальм, світлових приладів, склоочисників та наявність омиваючої рідини в бачку.

Якщо виникла термінова потреба виїзду, щоб забезпечити безпеку в дорозі, не забудьте покласти в багажник ліхтарик, лопату, буксирний фал та мішечок з піском. В дорозі все може статися.

При виїзді за межі міста та в далеку дорогу обов’язково візьміть з собою харчі та термос з гарячим напоєм. Не забудьте укомплектувати свій автомобіль сірниками та покласти в речовий ящик пару великих свічок (якщо автомобіль зненацька заглохне в дорозі, то можна буде хоч якось зігріти руки в салоні), але й про рукавички не забувайте.

При виникненні в дорозі надзвичайної ситуації (автомобіль застряв або його замело), або ви стали свідком якоїсь пригоди – терміново телефонуйте на номери екстреного виклику 101 або 102 та дайте свої координати. Вам обов’язково допоможуть!

Якщо вам стало відомо про надзвичайну пригоду в місті, дорога сильно засніжена або покрита ожеледдю та не посипана, то проінформуйте про це оперативного чергового відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці виконкому за телефонами: 3-33-55 або 3-55-27.
автор: Начальник відділу з питань НС, ЦЗН та ОП О.А. Кривцун

 Добавить комментарий

* Заполните все пункты

Ваше имя:

Комментарий к статье:Лицо номера
№292