Газета «Город» - для всех и обо всем!
Бердянск
Что искать:
Где искать: в текущем номере в архиве


Прогноз погоды


Объявления на сайтеВалюты
Счетчик

    
До уваги платників єдиного соціального внеску!

16 жовтня 2012 року Верховною Радою України прийнято Закон України №5455 «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо сплати єдиного внеску», який набирає чинності з 1 січня 2013 року.

Цим законом змінено розподіл єдиного внеску за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування, що дасть можливість роботодавцям сплачувати нарахований єдиний внесок одним платіжним дорученням. Це відчутно спрощує механізм розрахунків зі сплати єдиного внеску.

З 15.12.2012 в управліннях Держказначейства відкриті нові номери розрахункових рахунків для сплати єдиного внеску.

З метою дотримання вимог закону щодо сплати єдиного внеску та запобіганню помилок при сплаті Вам необхідно звернутися до територіального управління Пенсійного фонду за місцем знаходження на обліку для отримання нових номерів рахунків.

18 вересня 2012 року Верховною Радою України прийнято Закон України №5292 «Про внесення змін до статей 9 і 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо сплати єдиного внеску», який набрав чинності з 13 жовтня 2012 року.

Цим законом змінено терміни сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями на спрощеній системі оподаткування. Це посилює відповідальність за повноту і своєчасність сплати єдиного внеску.

Фізичні особи, які обрали загальну систему оподаткування (чистий дохід), зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року.

Фізичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування, сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (за І квартал — до 20 квітня, за П квартал - до 20 липня, за III квартал - до 20 жовтня, за IV квартал — до 20 січня).

Особи, які забезпечують себе роботою самостійно (адвокати, нотаріуси), зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року.

Готуються зміни до законодавства відносно термінів подання звітності за рік. Передбачено подання річної звітності фізичними особами до 09 лютого наступного року, тобто за 2012 рік до 09.02.2013 року. На сьогодняшній день фізичні особи подають річну звітність до Пенсійного фонду до 01 квітня наступного року, тобто за 2012 рік до 01.04.2013 року. Після 01.01.2013 року Вам необхідно звернутись до спеціалістів Пенсійного фонду за роз'ясненням за адресою:
м. Бердянськ, вул. Комунарів, 23л, каб. 212, 218, 219, або за телефонами: 3-34- 62, 3-62-47.

 Добавить комментарий

* Заполните все пункты

Ваше имя:

Комментарий к статье:
Остальные материалы рубрики ""

· Податкова міліція повідомляє

Лицо номера
№294


Рубрика ""

· Податкова міліція повідомляє

Редакция | Реклама | Контакты | Объявления Бердянск. | Свадьба Бердянск. |